Forum graczy Wild Guns--- Sojuszu ...cdn

To jest Forum dla Kumatych graczy ...cdn

Ogłoszenie

Członkom Sojuszu ...cdn zaleca się ostrożność ponieważ forum jest w fazie próbnej.

#1 2008-12-18 20:38:31

Grzyby

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 11

Podziekowania od travavassi

Przysłał do mnie ale są dla Was

Nadawca: travavassi
Wysłane wiadomości: 18.12.08 20:36


Temat: pomoc
Witam,
Chciałbym za twoim pośrednictwem bardzo podziekować graczom sojuszu ...cdn za pomoc i wsparcie jakie uzyskałem w wojnie z sojuszem Zjednoczeni Amigos i ich akademią. Ponad czterodniowe ataki na wszystkie moje osady spowodowane były pomoca jaką udzielałem graczowi z 1 osadą atakowana przez gracza QWERQES (jakos podobnie) wielokrotnie silniejszego.
Wielki szacunek za to ze gracze z Top listy udzielili pomocy graczowi z paroma osadami. Dzieki wspólnym siłom graczy Waszego i mojego sojuszu wszystkie offy jakie atakowały moje osady poległy, awansowałem na 20 miejsce w rank deff.
Jestescie nie tylko najlepszym ale tez najbardziej honorowym sojusze, pomoc dostałem bezinteresownie. DZIEKUJĘ.

az boje sie pytac.... jest szansa na podpisanie sojuszu pomiedzy naszymi sojuszami lub paktu o nieagresji ?
pozdrawiam
Sławek




A, i jeszcze jedno.
Teraz idzie na niego jeszcze jakieś 50 ataków.
Czyli wszyscy którzy wstawili do niego poparcie będą mieli ładne doświadczenie hehehe

Chłopak deklaruje że jak tylko będzie mógł to pomoże każdemu z naszych graczy. Pisze że wie że to może być śmieszna dla tak mocnych graczy ale wierzy że zawsze się będzie jakoś mógł odwdzięczyć za pomoc

Ostatnio edytowany przez Grzyby (2008-12-18 20:49:13)

Offline

 

#2 2008-12-18 20:50:19

Bobekkozi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 22

Re: Podziekowania od travavassi

Wydaje mi się ,że sam fakt pomocy powinien im wystarczyć.Nie warto szastać sojuszami na prawo i lewo. To moja opinia na ten temat.
A gośc zachował się fajnie pisząc podziękowanie.

Offline

 

#3 2008-12-18 21:03:58

Grzyby

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 11

Re: Podziekowania od travavassi

Dokąłdnie takie samo jest moje zdanie.

Kontynuujmy to co robiliśmy w TBO - mamy niepisanych sojuszników w Sssss i wystarczy.

Serwer jest nasz a przez sojusze tylko zepsujemy swoją rangę krwipijców i niszczycieli

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.a7x.pun.pl www.emocje-uczucia.pun.pl www.fantasypremiership.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.ochronasrodowiskaurz.pun.pl